پرشيا بوک
چهارشنبه 02 خرداد 1403
پيغام مدير :

با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامی، خوش آمدید. لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سايت، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياری کنيد.

به بزرگترين مرجع دانلود کتاب، سايت پرشيا بوک خوش آمديد...

بازديد : 586
نويسنده : Admin

توضيحات :

 

برخلاف تصور برخی که میپندارند پرده بکارت دختران در داخل واژن قرار دارد ، این پرده که از جنس دیوارهواژن می باشد در بخش خارجی دستگاه تناسلی زنان قرار دارد و در دهانه واژن واقع شدهاست .

 

 

 

 

 

برای خواندن مطلب به ادامه مطلب مراجعه کنيد......


پرده بکارت از نظر فرم در چند نوع می باشد برخی فعالیت ها می تواند سبب آسیب و پارگی برگشت ناپذیرپرده بکارت شود از جمله :

ورزش های سنگین از جمله ژیمناستیک

انجام نزدیکی و فعالیت جنسی با مرد - دخول آلت تناسلی

عمل بسیار ناپسند و مضر و پر خطر خودارضایی

برخی نیز بطور مادر زادی با مشکل آسیب یا حتی نبود پرده بکارتمواجه هستند

تصادف

عملهای لگنی وخیم

...

قابل توجه اینکه تمامی مسائل ذکر شده بالا توسط پزشک قابل معاینهو تشخیص صد در صد می باشد . از جمله موارد ذکر شده در بالا مسئله خودارضایی میباشد. پرده بکارت بافتی بسیار حساس و نازک دارد و با کوچکترین تحریک آسیب پذیر میباشد . گرچه تحریکات کوچک و مختصر آسیب کامل به پرده بکارت نمی رساند ولی همین آسیبجزئی برگشت ناپذیر و قابل تشخیص است و سبب حساس شدن آن و احتمال پارگی وجود دارد .

توصیه اکید ما اینکه از عمل بسیار ناپسند و ناخوشایند خودارضاییدوری کنید تا بر اثر چند لحظه کوتاه احساس لذت جنسی که بر اثر خودارضایی حاصل میشود و عذاب وجدان سختی را به همراه دارد ، زندگی مشترک آینده خود را دچار مخاطرهنسازید و خود را دچار فشارهای روحی روانی نسازید .

 


:: موضوعات مرتبط: خانواده , دانستی های زناشویی ,
:: برچسب‌ها: خودارضایی در دختران و احتمال آسیب پرده بکارت , آسیب پرده بکارت , خودارضایی در دختران , خودارضایی ,مطالب مرتبط با اين پستمیتوانيد نظر خود را بنويسيد

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش