پرشيا بوک
پيغام مدير :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمديد به سايت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سايت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنيد.
به بزرگترين مرجع دانلود کتاب، سايت پرشيا بوک خوش آمديد...
بازديد : 598
نويسنده : Admin

توضيحات :

توجه

 

پاسخ به سوالات جنسی شما-قسمت سوم

 

آيا دارويي براي افزايش ميل جنسي در زن ها وجود دارد؟ در طول دو دهه گذشته داروهايي به اين منظور به بازار آمده و بعد جمع شده چون نتوانستند ثابت کنند که آيا نتيجه بخش هستند يا خير. هنوز هم در بعضي پژوهش ها داروهايي را براي افزايش ميل جنسي توصيه مي کنند اما در بين متخصصان اختلاف نظر وجود دارد. حتي وياگرا را هم مدتي براي خانمها تجويز مي کردند و هنوز در بعضي جاها اين کار را انجام مي دهند اما نتيجه آنقدر رضايت بخش نبوده است.

 

 

 

 

 

 

براي خواندن مطلب به ادامه مطلب مراجعه کنيد......

لطفا ایمیل واقعی را وارد کنید تا دچار مشکل نشوید.

عضویت


پاسخ به سوالات جنسی

 

بعضي از هورمونها هم به صورت پماد هاي موضعي بر روي دست در بازار وجود دارد و در بعضي کشور ها هم توصيه مي شود مثلا پماد حاوي هورمون تستوسترون در استراليا اما در همه کشورها جواز پخش و استفاده ندارد. اخيرا چسب هايي در بازار هست که به دست چسبانده مي شوند و فرد با بو کردن آنها به طور مرتب يعني هر روز يک چسب، بعد از يک ماه کمي از ميل جنسي اش را به دست مي آورد اما حقيقتا توصيه اول من داشتن رابطه صميمانه زوج با هم است و اينکه به جاي اينکه سعي کنند با استفاده از داروها و مواد شيميايي قضيه را حل کنند که البته راه حل خيلي ساده تري است، روي رابطه شان کار کنند. اين حداقل راه حل تضميني است و حتما اثر بخش است.

 

* دختري 24 ساله هستم. مشکل من از آنجا ناشي مي شود که در هنگام سکس نمي توانم حالت دخول را تحمل کنم و درد شديدي دارم احساس مي کنم يک چيز برنده دارد وارد بدنم مي شود. متاسفانه اين موضوع باعث شده که به خودارضايي رو بياورم به گونه اي که حتي شريک جنسي من بعد از ارضا شدن خود، بايد من را ارضا کند.

 

از کرم ليدوکائين هم استفاده کردم ولي چندان فايده اي نداشته است. لطفا راهنمايي فرماييد. در وهله اول بايد مطمئن شويد که پيش نوازي به حد کافي است و واژنت آمادگي لازم را براي دخول دارد. اما اگر مطمئن هستي که پيش نوازي به اندازه کافي داريد و از مواد لغزنده کننده اضافي هم استفاده کردي و هنوز درد داري (يعني دليل دردت خشکي واژن نيست)، به پزشک زنان و زايمان مراجعه کن چون ممکن است به ديسپاروني يا اختلال آميزش دردناک دچار باشي. ديسپاروني حالتي است که فرد در هنگام آميزش دچار درد مي شود. اين درد ممکن است در بدو ورود آلت مردانه به واژن يا در مراحل مختلف در طول دخول ايجاد شود.

 

پاسخ به سوالات جنسی

بیشتر بخوانید : پاسخ به سوالات جنسی قسمت اول

بیشتر بخوانید : پاسخ به سوالات جنسی قسمت دوم

پاسخ به سوالات جنسی

نسبت به اينکه فرد در چه زماني پس از شروع نزديکي و در کجا احساس درد مي کند، اين حالت درجات متفاوتي دارد و دلايل و درمانهاي متفاوتي دارد. کرم ليدوکائين براي بار اول شايد مناسب باشد اما براي بارهاي بعدي خيلي توصيه نمي شود چون حتي مي تواند با بي حسي موضعي که مي دهد از لذت خودت و شريک جنسي ات کم کند. اينکه اينقدر تفاهم داريد که شريک جنسي ات بعد از دخول تلاش مي کند که شما را هم به اوج لذت جنسي برساند خيلي نکته مثبتي در رابطه تان است.

 

* آيا ربطي بين انزال زودرس با ناباروري خانم هست ؟ سئوال اولتان در مورد ربط انزال زودرس با قدرت بارورسازي مرد بود. اگر زمان انزال در حدي باشد که مرد قادر به دخول باشد و بعد به انزال برسد اين مسئله نبايد مشکل ايجاد کند. البته در برخي پژوهش ها آمده که اگر خانم به اوج لذت جنسيبرسد و بعد مرد انزال داشته باشد درصد بارداري بالا مي رود. اما در مورد شما نمي تواند مشکلي اصلي باشد. * واريکوسل آقا بر روي بارداري خانم تاثيري دارد ؟ من جراحي کردم اما هنوز نتيجه نداده. لطفا ما را راهنمايي کنيد. اول يک توضيحي بدهم که اصلا واريکوسل به چه حالتي اطلاق مي شود.

 پاسخ به سوالات جنسی

واريکوسل همان واريسي شدن سياهرگهاي اطراف بيضه است و در 10 تا 15% از مردان شيوع دارد و بيشتر بيضه چپ را درگير مي کند تا بيضه راست. دليل غالب براي به وجود آمدن اين حالت اختلال دريچه هاي سياهرگي است. اين حالت خيلي خطرناک نيست اما ممکن است کمي دردناک باشد. تشخيص اين حالت با معاينه بيضه ها و کيسه حاوي آنها انجام مي شود. اين مشکل ممکن است با پوشيدن شورتهاي مخصوصي که وجود دارد بهتر شود. اين شورتها در حالت عادي بيشتر توسط ورزشکاران استفاده مي شوند. در اکثر مواقع جراحي و يا درمانهاي ديگر براي اين حالت انجام نمي شود.

 

اما در بين افرادي که مثل شما براي باردار شدن تلاش مي کنند و نتيجه اي نمي گيرند ممکن است اين مشکل بخاطر واريکوسل باشد و احتمالا به همين دليل هم پزشک شما ترجيح دادند که شما را مورد جراحي قرار بدهند، چون واريکوسل مي تواند تعداد اسپرم ها را کم کند و يا باعث شود که اسپرم هايتان به اشکال غير طبيعي در بيايند و يا حرکت لازم را براي بارور سازي تخمک خانم نداشته باشند. بعد از عمل جراحي در70% افراد مشکل تحرک و تعداد اسپرم حل مي شوند.

 

توصيه مي کنم به پزشکتان مراجعه کنيد که ببينيد چرا هنوز خانمتان باردار نشده اند چون عمل جراحي معمولا در مدت کوتاهي اثر مي کند. ممکن است مشکل ديگري بر سر راه باردار شدن خانمتان باشد. براي کساني که واريکوسل دارند و هنوز تصميم به تشکيل خانواده و بچه دار شدن ندارند جاي نگراني نيست و مي توانيد در زمان لازم اقدامات پزشکي را به عمل بياوريد.

 

 * من دختری هستم 32ساله مجرد هرموقع میرم دستشوی شلنگه آب که با فشار میاد بدنم میلرزه وارضا میشم آیا این کار ضرری ندارد؟

پاسخ: در پاسخ به شما باید گفت این کار خود ارضایی محسوب می شود و عوارض جسمانی ندارد ولی ممکن است عوارض روحی در آینده شما و روابط زناشویی شما ایجاد کند.چون در این عمل شما از نظر جسمی ارضاء می شوید ولی از نظر روحی ارضاء نمی شوید. در کل خود ارضایی از نظر اسلام حرام بوده و توصیه بر ترک ان می باشد.

 

* من زني 25 ساله از دبي هستم و يک فرزند دارم. مشکلي که آزارم مي دهد کوچک بودن سينه هايم مي باشد. خيلي از اين مسئله رنج مي برم به طوري که هميشه خجالت مي کشم. آيا شما راه حلي براي بزرگ کردن سينه هايم به جز عمل جراحي مي شناسيد؟ عمل جراحي براي گذاشتن سيلکون و يا تزريقات درون سينه اي که با اين مواد انجام مي شود راه هايي است که افراد غالبا انجام مي دهند. اينها موارد شايع است.

 

اما تمرين يا مواد خوراکي نيست که به بزرگ شدن سينه کمک کند بخصوص بعد از سن رشد. اما صحبت من اين است که اگر سينه هاي سالمي داريد چرا مي خواهيد خودتان را در معرض خطر قرار دهيد؟ تصور اينکه چه سينه اي بزرگ و کدام سايز کوچک است به اعتماد به نفس شما بر مي گردد که چون متاهل هستيد بيشترين قسمت آن مي تواند از توجه و بازتابي که از همسرتان مي گيريد به شما القا شود و البته بعضي تبليغات رسانه ها هم به آن دامن مي زنند.

 

مي توانيد از سينه هاي مصنوعي و سينه بندهايي که براي بزرگ کردن سينه هاي کوچک در بازار وجود دارند استفاده کنيد تا لباس هايتان طوري بايستند که دوست داريد و در ضمن به سلامتي تان هم لطمه احتمالي وارد نکرده باشيد. * من زني 34 ساله هستم که همسرم 15 سال از من بزرگتر است. من دوست دارم هر شب ارتباط جنسي داشته باشيم اما همسرم تا سرش به بالش مي رسد خوابش مي برد. آيا اين به دليل اختلاف سني مان است؟


اختلاف سن 15 ساله کمي مي تواند در به وجود آمدن اين شرايط نقش داشته باشد، چون با بالا رفتن سن مقدار زماني که مردها در بين دو ارتباط جنسي لازم دارند طولاني تر مي شود و براي يک مرد 49 ساله در شرايط طبيعي برقراري رابطه جنسي هر شب يک کمي ايده آل گرايي است. با هم صحبت کنيد و ببينيد براي همسرتان چه مواقعي اين کار عملي است.

 

شايد ايشان مي خوابند که با شما رو در رو نشوند و شرمنده نشوند. اگر خيلي اصرار کنيد و همسرتان را بر خلاف توانايي جسمي شان وادار به ارتباط جنسي کنيد ممکن است بر اثر اين فشار ايشان دچار مشکل نعوظ هم بشوند. حالا چه مي شود کرد ؟ خانم دريا، شما ننوشته ايد که شما شاغل هستيد يا خير.

 

به جز مورد اختلاف سن آيا مقدار تلاش فکري و فيزيکي شما با همسرتان برابر است؟ چون در اکثر موارد، نابرابر بودن مقدار انرژي که افراد در عرض روز مصرف مي کنند مي تواند به نامتعادل بودن نياز جنسي و تواناييشان براي برقراري رابطه جنسي ختم بشود.در مورد شما پيشنهاد مي کنم که بيشتر روي کيفيت رابطه تان تمرکز کنيد تا کميت و تعدد آن. در عين حال عدم رضايت شما هم کاملا قابل درک است. مي توانيد رابطه جنسي تان را در آخر هفته برگزار کنيد که کار کمتري در عرض روز انجام مي دهيد.

 

در طول هفته هم زودتر به بستر برويد که به جاي اينکه انرژي همسرتان به ديدن تلويزيون تلف بشود با هم وقت بگذرانيد و جلسات معاشقه داشته باشيد. ممکن است هميشه رابطه جنسي به شکل دخول نداشته باشيد اما حداقل شما هم به اين شدت احساس طرد شدگي و عدم رضايت نمي کنيد.

 

* آيا کسي که تا 40 سالگي ازدواج نکرده و تا اين زمان (جداي از مسائل فرهنگي يا ديني و غيره)رابطه جنسي نداشته است، ممکن است دليلي بر سردي مزاج او باشد؟ خير. براي خانمها به دليل اينکه ميل جنسي شان از ابتدا ميلي نبود که به آن افتخار کنند و يا بال و پرش بدهند، ساکن مي ماند تا زماني که خودشان را در معرض تحريک چه از نظر فکري، چه عاطفي و چه جسمي قرار بدهند.

 

بنابراين خانم 40 ساله اي که ميل جنسي نداشته و ندارد کاملا طبيعي است مگر اينکه بخواهد که اين ميل را داشته باشد و به هيچ وجه نتواند، که در آن صورت هم سرد نيست بلکه نياز به آموزش جنسي و تمرينهايي براي برانگيخته کردن تدريجي بدنش دارد.

 

* يک زن متاهل چند ماه مي تواند بدون رابطه جنسي بگذراند؟ بستگي به خود فرد و شريک جنسي اش دارد. اصلا آمار و عدد خاصي در اين مورد وجود ندارد.

 


* آيا سونا و يا نشستن در وان آب داغ حمام براي سيستم جنسي مرد ضرر دارد؟ توصيه مي شود که در زماني که براي باردار کردن همسرتان تلاش مي کنيد از گرفتن وان آب گرم و يا رفتن در جکوزي خودداري کنيد چون گرماي بيش از حد مي تواند باعث خراب شدن شکل اسپرم ها و کندي حرکت آنها شود که در نهايت در باردار کردن خانم اختلال ايجاد مي کند. به طور کلي بيضه ها به اين علت خارج از بدن هستند که بايد در دمايي پايين تر از دماي بدن که معمولا 37 درجه سانتيگراد است به ساختن اسپرم بپردازند.

 

 

منبع : مجله سلامتی


:: موضوعات مرتبط: خانواده , دانستی های زناشویی ,
:: برچسب‌ها: پاسخ به سوالات جنسی شما - قسمت سوم , پاسخ به سوالات جنسی شما , سوالات جنسی , جنسی ,مطالب مرتبط با اين پست
دانلود کتاب دانستنی های جنسی
دانلود کتاب میزان طبیعی رابطه جنسی در زندگی زناشویی
دانلود کتاب رازهایی درباره ی مردان
دانلود کتاب زايمان و فراتر از آن
دانلود کتاب آموزش نگهداری نوزاد از بدو تولد تا شش سالگی
رسيدن به آرامش در 5 دقيقه
اختلال نعوظ چیست؟ و چه چیزی باعث مشکلات نعوظ میشود؟
درمان آفت دهان با 15 روش خانگی و گیاهی
دانلود کتاب ازدواج بدون شعور لازم ممنوع
سوالات زناشویی و جنسی - احکام مسائل جنسی
چطور به همسرم بگویم که اشتباه کرده است
تفاوت عشق و هوس{ در ارتباط دختر و پسر یا در ازدواج}
مردها واقعا به دنبال چه چیز هستند؟
چرا بعد ازدواج با قبلش فرق میکنه ؟
آیین زناشویی - با شوهر چشم چران چه باید کرد؟
دانلود کتاب راهنمای ماساژ خانواده
دانلود کتاب تمرین های علمی برای داشتن رابطه ای عاشقانه
دانش جنسی کودکان در سنین مختلف
خودارضایی در دختران و احتمال آسیب پرده بکارت
ترشحات مهبل چیست؟ آیا ترشحات مهبل طبیعی است؟
مفهوم اصطلاحات : منی.جنابت.احتلام.استبرا.استمنا و...
روش های جلوگیری از استمناء (خود ارضایی)
بهداشت جنسی زنان و دختران
پاسخ به پرسشهایی در رابطه با بلوغ دختران
بایدها و نباید ها در روابط دختران و پسران
روشهای موقتی جلوگیری از بارداری
دانلود کتاب خانواده و مسائل زناشویی
دانلود کتاب رابطه دختر و پسر قبل از ازدواج
دانلود کتاب زناشویی و اخلاق
دانلود کتاب سرشت جنسی انسان - جلد سوممي توانيد ديدگاه خود را بنويسيد

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]