پرشيا بوک
پيغام مدير :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمديد به سايت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سايت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنيد.
به بزرگترين مرجع دانلود کتاب، سايت پرشيا بوک خوش آمديد...
بازديد : 467
نويسنده : Admin

توضيحات 

 

با این نوشیدنی ها با سرد مزاجی وبی میلی جنسی خدا حافظی کنید!

 

ما به شما مي گوييم چگونه از تركيب برخي از گياهان دارويي مانند هل، زنجبيل، گل ياس، فلفل قرمز، وانيل و زعفران با ميوه هاي تازه مي توانيد نوشيدني تهيه كنيد كه با نوشيدن آن به افزايش سطح هورمون، بهبود جريان گردش خون در بدن، افزايش برانگيختگي و تقويت بنيه خود كمك كرده و با بروز اختلالاتي مانند سردمزاجي يا بی میلی جنسی خداحافظي كنيد.

نوشيدني هايي كه با نزديك شدن فصل هاي گرم سال، بهار و تابستان، مي توانند بهترين انتخاب براي رفع عطش و از آن مهم تر بهبود روابط ميان زوج هاي جوان باشند.

 

 

برای خواندن مطلب به ادامه مطلب مراجعه کنید.....


شربت رز با چاشني هل

كمتر كسي مي تواند در برابر عطر خوش گل سرخ كه با هل تركيب شده از خود مقاومت نشان دهد. بنابراين تهيه نوشيدني خنكي كه از تركيب هل و گل سرخ تهيه شود مي تواند بسيار گوارا و فرح بخش باشد و هر كسي را علاقه مند به مزه كردن آن كند.

در كنار اين مزايا خواص درماني و معجزه آساي گل سرخ و هل در درمان ناتوانايي جنسي و سرد مزاجي ارزشي افزوده براي اين نوشيدني به همراه دارد چرا كه نه تنها به رفع عطش فرد كمك مي كند بلكه مي تواند به بهبود روابط زناشويي نيز كمك كند اگر دست كم 3 تا 4 بار در طول هفته مصرف شود.

نوشیدنی جنسی

 

براي تهيه اين كوكتل مي توانيد از عصاره تهيه شده از گل سرخ استفاده كنيد. در يك ليوان 2 قاشق سكنجبين بريزيد و به ميزان 3 تا 4 قطره عصاره گل سرخ به آن اضافه كنيد. نصف خيار رنده شده را به سكنجبين اضافه كنيد و متناسب با ذائقه اي كه داريد يك تا 2 عدد هل را درون آن بيندازيد. در نهايت يك ليوان آب خنك اضافه كنيد.

عصاره گل سرخ و هل از آنجا كه در گروه گياهان دارويي با طبع گرم قرار مي گيرند، مي توانند تاثير قابل ملاحظه اي در بهبود روابط زناشویی شما داشته باشند.

 

نوشيدني وانيلي ويژه ماه عسل

يكي ديگر از شربت هايي كه در بسياري از كشورهاي آسياي شرقي به نوشيدني ماه عسل نيز مشهور است و خانواده ها نوشيدن آن را به زوج هاي جوان توصيه مي كنند شربت عسل وانيلي است كه به دليل عطر و خاصيت مقوي اي كه دارد مي تواند به بهبود روابط زناشويي و تقويت بنيه زوج ها كمك كند.

نوشیدنی جنسی

مصرف اين شربت علاوه بر تقويت قواي جسمي به آرامش زوج ها نيز كمك مي كند و مي تواند بر ترشح مناسب هورمون تستسترون نيز اثر بگذارد. براي تهيه اين شربت كافي است آب ولرم را با 2 تا 3 قاشق عسل طبيعي مخلوط كنيد و به آن اندكي پودر، چوب يا عصاره وانيل خوراكي اضافه كنيد.

بعد از تهيه اين شربت آن را درون يخچال بگذاريد تا خوب خنك شود. اگر مايل باشيد مي توانيد آن را ولرم هم ميل كنيد.

 

با اين كوكتل پروژسترون بسازيد

يكي از مهم ترين هورمون هايي كه ميزان آن مي تواند به بهبود روابط زناشويي زوج ها كمك كند ميزان هورمون پروژسترون بدن است. بي شك تعادل اين هومورن و ميزان مناسب آن در بدن مي تواند خاطر هر زوجي را از اين بابت آسوده كند.

بنابراين مصرف موادغذايي و گياهان دارويي كه به توليد و تنظيم اين هورمون در بدن كمك مي كنند بسيار اهميت دارد. دانه هاي كدو تنبل، قارچ و اسفناج از جمله سبزي هايي هستند كه به كنترل ميزان پروژسترون بدن كمك مي كنند.

با این نوشیدنی ها با سرد مزاجی وبی میلی جنسی خدا حافظی کنید!

نوشیدنی جنسی

نگران نباشيد نمي خواهيد كوكتلي ازاين سبزيجات به شما معرفي كنيم. كوكتلي كه با كمك آن مي توانيد همين ميزان از پروژسترون را دريافت كنيد كوكتلي تهيه شده از ميوه هاي تازه بهاري است.

مي توانيد با تركيبي از انگور، تمشك، كيوي ونعناع تازه يكي از بهترين و مفيدترين كوكتل هاي سلامت را تهيه كنيد. براي تهيه اين كوكتل يك عدد كيوي و يك فنجان تمشك را ميكس كنيد و آن را درون يك ليوان بريزيد و سپس متناسب با گنجايش ليوان آب انگور زرد به اين تركيب اضافه كنيد.

حتي مي توانيد چند حبه انگور زرد پوست گرفته شده به اين كوكتل اضافه كنيد. در نهايت چند برگ نعناع را خيلي ريز ساتوري كنيد و به كوكتل اضافه كنيد. نوشيدن اين كوكتل مي تواند به تامين پروژسترون بدن كمك كند و كيفيت روابط زناشويي شما را بهتر و مفيدتر كند.

 

نوشيدني پالپ دار با طعم انبه

يكي ديگر از نوشيدني هايي كه مي تواند به بهبود روند درمان سردمزاجي و بي ميلي جنسي كمك كند خوردن ميوه انبه يا نوشيدني هاي تهيه شده از آن است. ما به شما يكي از نوشيدني هاي مفيد و سالم را كه با انبه و با چاشني زنجبيل تهيه مي شود معرفي مي كنيم.

اين نوشيدني با توجه به طبع گرم و مزه تندي كه دارد بيشتر مورد توجه مردان قرار مي گيرد و مي تواند به بهبود جريان گردش خون در بدن آنها كمك كند و تا حد زيادي بي ميلي جنسي را از آنها دور كند.

 

نوشیدنی جنسی

 

براي تهيه اين نوشيدني بايد پوست انبه را بكنيد و آن را درون دستگاه ميكسر بریزید و آنقدر آن را ميكس كنيد تا مايع رقيقي شود. حين ميكس كردن مي توانيد يك فنجان آب خنك نيز به انبه اضافه كنيد. بعد از آماده شدن ميكس انبه را درون ليوان بريزيد و اگر لازم بود كمي ديگر آب يخ به آن اضافه كنيد.

در نهايت يك برش كوچك از انبه را رنده كرده و به ميكس انبه اضافه كنيد. حتي مي توانيد به جاي رنده كردن زنجبيل را به حب هاي خيلي كوچك ببريد و آن را درون مخلوط انبه بيندازيد تا يك نوشيدني پالپ*دار مفيد آماده كنيد.

 

مخلوط ياس و آناناس را تجربه كنيد

گل ياس از آن دست گياهان دارويي است كه در شيوه هاي درماني طبيعي درمان مانند گياه درماني و عطر درماني از گل، برگ، اسانس و عصاره آن براي درمان استفاده مي شود. يكي از كاربردي ترين موارد مصرف عصاره ياس در درمان بي ميلي و سردي جنسي است.

به همين دليل تهيه مخلوطي از عصاره خوراكي اين گياه و ميوه اي همچون آناناس با توجه به طبع گرمي كه دارد مي تواند يك گزينه خوب براي تقويت و بهبود روابطه زناشويي زوج ها باشد.

 

نوشیدنی جنسی

 

براي تهيه اين مخلوط خوشمزه و در عين حال خوش عطر كافي استآب آناناس را با 4 تا 5 قطره از عصاره ياس مخلوط كنيد و آن را درون ليواني بريزيد و به آن تركيبي از نعناع و خيار اضافه كنيد. مي*توانيد چند برگ نعناع را ساطوري كنيد و با نصف خيار رنده شده مخلوط كرده و به اين تركيب مقوي اضافه كنيد. اين نوشيدني را بايد خنك بنوشيد.

 

يك نوشيدني مقوي با طعم ليموفلفلي

يكي ديگر از نوشيدني هاي طبيعي و گياهي كه مي تواند به بهبود جريان گردش خون در بدن و آزادسازي اندورفين در بدن كمك و انرژي و نشاط زوج ها را تقويت كند تهيه نوشيدني ليموفلفلي با چاشني عسل است.

اين نوشيدني مي تواند در عين حال كه انرژي زيادي در بدن توليد مي كند به از بين رفتن بي ميلي و بي حوصلگي برخي از زوج ها كمك كند. براي تهيه اين نوشيدني به ليمو ترش تازه احتياج داريد. نصف ليوان آب را با نصف ليوان آبليموي تازه و ترش تركيب كنيد.

نوشیدنی جنسی

 

يك تا 2 قاشق عسل طبيعي و تازه به آن اضافه كنيد و در نهايت يك عدد فلفل قرمز چيلي را كه روي آن را با نوك چاقو خراش داده ايد به اين شربت اضافه و آن را خنك ميل كنيد.

مراقب باشيد كه نبايد از زمان تهيه اين نوشيدني تا مصرف آن مدت زمان زيادي بگذرد. چراكه به مرور زمان ميزان تندي شربت بيشتر و بيشتر مي شود و مصرف تندي بيش از اندازه براي حفظ سلامت دستگاه گوارش توصيه نمي شود.

 

منبع: دکتــــر ســــلام

 

 

 


:: موضوعات مرتبط: خانواده , دانستی های زناشویی ,
:: برچسب‌ها: با این نوشیدنی ها با سرد مزاجی وبی میلی جنسی خدا حافظی کنید! , نوشیدنی ها با سرد مزاجی وبی میلی جنسی , جنسی ,مطالب مرتبط با اين پست
دانلود کتاب دانستنی های جنسی
دانلود کتاب میزان طبیعی رابطه جنسی در زندگی زناشویی
دانلود کتاب رازهایی درباره ی مردان
دانلود کتاب زايمان و فراتر از آن
دانلود کتاب آموزش نگهداری نوزاد از بدو تولد تا شش سالگی
رسيدن به آرامش در 5 دقيقه
اختلال نعوظ چیست؟ و چه چیزی باعث مشکلات نعوظ میشود؟
درمان آفت دهان با 15 روش خانگی و گیاهی
دانلود کتاب ازدواج بدون شعور لازم ممنوع
سوالات زناشویی و جنسی - احکام مسائل جنسی
چطور به همسرم بگویم که اشتباه کرده است
تفاوت عشق و هوس{ در ارتباط دختر و پسر یا در ازدواج}
مردها واقعا به دنبال چه چیز هستند؟
چرا بعد ازدواج با قبلش فرق میکنه ؟
آیین زناشویی - با شوهر چشم چران چه باید کرد؟
دانلود کتاب راهنمای ماساژ خانواده
دانلود کتاب تمرین های علمی برای داشتن رابطه ای عاشقانه
دانش جنسی کودکان در سنین مختلف
خودارضایی در دختران و احتمال آسیب پرده بکارت
ترشحات مهبل چیست؟ آیا ترشحات مهبل طبیعی است؟
مفهوم اصطلاحات : منی.جنابت.احتلام.استبرا.استمنا و...
روش های جلوگیری از استمناء (خود ارضایی)
بهداشت جنسی زنان و دختران
پاسخ به پرسشهایی در رابطه با بلوغ دختران
بایدها و نباید ها در روابط دختران و پسران
روشهای موقتی جلوگیری از بارداری
دانلود کتاب خانواده و مسائل زناشویی
دانلود کتاب رابطه دختر و پسر قبل از ازدواج
دانلود کتاب زناشویی و اخلاق
دانلود کتاب سرشت جنسی انسان - جلد سوممي توانيد ديدگاه خود را بنويسيد

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]