پرشيا بوک
پنجشنبه 03 خرداد 1403
پيغام مدير :

با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامی، خوش آمدید. لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سايت، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياری کنيد.

به بزرگترين مرجع دانلود کتاب، سايت پرشيا بوک خوش آمديد...

بازديد : 628
نويسنده : Admin

توضيحات :

 

پنج عمل مهم که باید قبل از اتصال به اینترنت انجام دهید

 

 

 

 

 

برای خواندن اعمال مهم به ادامه مطلب مراجعه کنيد ......

نرم‌افزار رو‌تر خود را به روز کنید
رو‌تر شما دارای مجموعه‌ای از دستورالعمل‌ها و ابزارهای ذخیره شده بر روی یک تراشه در داخل رو‌تر است. اگرچه به روزرسانی نرم افزار به طور کلی طراحی شده است اما دو دلیل برای به روزرسانی وجود دارد.
اول، شما نمی‌دانید که چه مدت روتری که خریداری کردید در قفسه مانده بوده و چقدر از نسخه‌های به روز عقب است.
دوم، اگرچه سیستم‌عامل رو‌تر مانند سیستم‌عامل ویندوز آسیب پذیر نیست اما در واقع، به روز کردن آن بدان معناست که شما دسترسی به ویژگی‌های بسیاری را که تا قبل از به روز کردن نداشتید، خواهید داشت.
رمز پیش فرض را تغییر دهید
 
نام کاربری و رمز پیش فرض به دو دلیل باید حتما تغییر کنند. اول اینکه در دسترس همه هستند و دوم اینکه معمولا بسیار ساده و کوتاه هستند.
همینطور رمز مدیر را که به وسیله‌ آن می‌تواند به تنظیمات رو‌تر نیز دسترسی داشته باشد، تغییر دهید.
الگوریتم رمز خود را ایمن کنید
 
پیشنهاد می‌کنیم همیشه "WPA2" را انتخاب کنید.
دسترسی از راه دور را مسدود کنید
 
به یاد داشته باشید باز بودن دسترسی از راه دور یعنی هر کسی در هر جای دنیا می‌تواند به رو‌تر شما حمله کند و بعد با دسترسی به آن به همه ابزارهایی که به آن متصل هستند، نیز دسترسی پیدا کند.
 "SSID"را تغییر دهید
 
توصیه می‌شود شناسه رو‌تر خود را قبل از استفاده تغییر دهید. برنامه‌های زیادی هستند که با دریافت این شناسه می‌توانند رمز رو‌تر شما را در اختیار سارقان اینترنتی قرار دهند.

:: موضوعات مرتبط: کامپيوتر و اينترنت , آموزش اینترنت , آموزش کامپيوتر ,
:: برچسب‌ها: پنج عمل مهم که باید قبل از اتصال به اینترنت انجام دهید , نکانت مهم که باید قبل از اتصال به اینترنت انجام دهید , نحوه ی اتصال مودم به اینترنت , اینترنت , آموزش وصل شدن به اینترنت , نرم‌افزار رو‌تر خود را به روز کنید ,مطالب مرتبط با اين پستمیتوانيد نظر خود را بنويسيد

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش