پرشيا بوک
شنبه 29 اردیبهشت 1403
پيغام مدير :

با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامی، خوش آمدید. لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سايت، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياری کنيد.

به بزرگترين مرجع دانلود کتاب، سايت پرشيا بوک خوش آمديد...

بازديد : 467
نويسنده : Admin

توضيحات 

فیلمبرداری “جنگ ستارگان 8″رسما اغاز شد

همانطور که چندی پیش گفتیم،قرار است جنگ ستارگان 8 با فاصله ای کم با داستانی سه گانه در دنباله دو عنوان قبلی دقیقا زمانی اکران شود که تب و تاب طرفداران هنوز نخوابیده است.لوکاس فیلم و دیزنی با توجه به موفقیت قبلی خود تصمیم گرفته اند این بار داستان را طولانی تر کنند و در دنباله سه گانه خود،قسمت هشتم را زودتر و با فاصله زمانی خیلی کمی از نسخه قبلی ارائه کنند تا از سود و منفعت هرچه بیشتر استفاده کنند.

 

 

 

 

برای خواندن خبر به ادامه مطلب مراجعه کنيد ........


 

داستان ها،نمایش های تلویزیونی،تبلیغات و داستان های کمیک به صورتی دقیق و موشکافانه برنامه ریزی شده اند.به طوری که بتوانند بازیگران کلیشه ای و قدیمی را کمی کم رنگ کنند و به نحوی جدید بازنویسی داستانی داشته باشند و در پایان عنوان جدید با نام "Star Wars Legends" معرفی شوند.و تمام این ها باعث شده است لوکاس فیلم فرصت گسترش هرچه بیشتر نسخه 8 ام این عنوان  را داشته باشد و به پیوست این گفته ها میتوان برای اثبات به کار گیری ریان جانسن در سال 2014 برای نوشتن واماده سازی داستان جنگ ستارگان 8 میباشد،یعنی چیزی در حدود 2 سال قبل از این که جنگ ستارگان 7 به اکران در بیاید،و این نشان دهنده برنامه ریزی دقیق لوکاس فیلم است.

 

مورد دیگر این که در طول مدت ساخت نسخه 7ام جانسن اجازه همکاری با ابراهام را داشته است که این باعث میشود بر داستان سری قبلی تسلط کامل داشته باشد و باتوجه به انچه در نسخه هفتم اتفاق افتاده است داستان سرایی دو نسخه بعدی را انجام دهد.برای مثال میتوان به برنامه ریزی جانسن به فیلبرداری قسمت هایی از جنگ ستارگان 8 در جزیره ایرلندی Skellig Michael که فیلمبرداری صحنه پایانی قسمت 7ام در ان انجام گرفته است.

 

روز گدشته باب ایگر مدیر دیزنی رسما اغاز فیلمبرداری جنگ ستارگان 8 را تایید کرد؛همچنین او اذعان داشت متاسفانه تاریخ اکران فیلم به ماه دسامبر سال 2017 تغییر پیدا کرده است؛چرا که نیاز به بازنویسی بخش هایی از داستان بوده و این زمان برای این کار در نظر گرفته شده است.

 

نکته جالب این که هفته گذشته جانسن تصویری را به اشتراک گذاشت که نشان از فیلمبرداری در منطقه "Pinewood Shepperton"بود و اعلام شده بود که صحنه ای از فیلمبرداری جنگ ستارگان 8 میباشد که به نحوی عجیب چند ساعت بعد تصویر حذف شد.

 

فیلم "Star Wars: Episode VIII" که قبلا قرار بود در تاریخ 26 می 2017 اکران شود ظاهرا این بار در دسامبر 2017 باید منتظر ان باشیم و دو عنوان بعدی یعنی "Star Wars: Episode IX" برای سال 2019 و نسخه بعدی برای سال 2020 برنامه ریزی شده اند.


:: موضوعات مرتبط: نقد و بررسی , فیلم و سریال ,
:: برچسب‌ها: Star Wars: Episode VIII , Star Wars: Episode IX , فیلمبرداری “جنگ ستارگان 8″رسما اغاز شد , جنگ ستارگان 8 ,مطالب مرتبط با اين پست
‎تحلیل و بررسی فیلم های هفته‌ی اخیر – لگوها جان ویک را شکست دادند
تحلیل و بررسی فیلم های هفته‌ی اخیر – پایان دلسرد رزیدنت اویل
لیست کامل نامزد های اسکار 2017
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – برتری وحشت اسپلیت بر اکشن سه ایکس
‎تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر - ریاضی دانان ناسا از جنگ ستارگان پیشی گرفتند
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر - روگ وان همچنان ستاره‌ی باکس آفیس در سال نو
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر - باکس آفیس پر ستاره کریسمس در دستان جنگ ستارگان
محبوب‌ترین فیلم‌های 2016 از نگاه IMDb اعلام شد
‎تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – تماشاچیان در تسخیر نیروی جنگ ستارگان
دانلود مجله الکترونیکی گیمفا شماره چهاردهم
دانلود مجله الکترونیکی گیمفا شماره سیزدهم
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – باکس آفیس همچنان در دستان موانا
‎تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – درخشش دوباره‌ی دیزنی با موانا
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – درخشش موجودات شگفت‌انگیز
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – نبض باکس آفیس در دست دکتر استرنجمیتوانيد نظر خود را بنويسيد

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش