پرشيا بوک
شنبه 25 فروردین 1403
پيغام مدير :

با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامی، خوش آمدید. لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سايت، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياری کنيد.

به بزرگترين مرجع دانلود کتاب، سايت پرشيا بوک خوش آمديد...

بازديد : 1541
نويسنده : Admin

 توضيحات :

 

هکر ها چگونه شما را هک میکنند؟

با این اموزش از فریب خوردن و هک شدن اکانتتان جلوگیری کنید

این اموزش صرفا جهت جلوگیری از فریب خوردن شما میباشد

اموزش هک تلگرام ، لاین ، واتساپ ، فیسبوک ، جیمیل

همانطور که میدانید هک برنامه هایی مثل تلگرام و لاین و… به این اسانی ها نیست و نمیتوان به وسیله یک برنامه این مسنجر ها را هک کرد و سرورشان نفوذ کرد و به هر اکانتی که میخواهیم دسترسی پیدا کنیم به طوری گفته شده تلگرام برای کسی که بتواند این برنامه را هک کند مبلغ بسیار بالایی به عنوان جایزه در نظر گرفته است.اما گاهی مواقع دیده شده که اکانت بعضی افراد هک شده و در دست افراد دیگر افتاده.چگونه این اتفاق افتاده است؟

 

 

برای خواندن مطلب به ادامه مطلب مراجعه کنید.............


 

هکر ها چگونه اکانت شما را هک میکنند؟

در واقع هکر ها به جای اینکه تلاش به نفوذ به سرور های این مسنجر ها کنند خود شما را فریب میدهند و این خود شما هستید که به صورت ناخواسته و بدون این که بدانید اکانتتان را به انها تقدیم میکنید.

روش های مختلفی برای فریب دادن شما وجود دارد به به بعضی از این روش ها در این پست میپردازیم.

هکر ها چگونه تلگرام شما را هک میکنند؟

حالا به یکی از راه هایی که هکر ها میتوانند به اکانت شما دسترسی پیدا کنند و در اصل شما را فریب دهند میپردازیم.کاری که انها انجام میدهند این است که از طریق نسخه تحت وب وارد برنامه تلگرام میشند و شماره قربانی را وارد میکنند حالا کدی از طرف تلگرام برای شخص قربانی فرستاده میشود که فقط با وارد کردن ان کد در نسخه تحت وب میتوان وارد اکانت قربانی شد.فریب شخص قربانی از این جا شروع میشود.هکر ابتدا یک ایمیل فیک و جعلی در سیستم های خارجی که برای شما نا اشنا هستند درست میکند به عنوان مثال : support.telegram@znd.co . ایمیلی به این شکل درست میکنند که شما با دیدن ان فکر میکنید این ایمیل مربوط به بخش پشتیبانی برنامه تلگرام است.حالا هکر متنی از طریق این ایمیل به ایمیل قربانی یا از طریق سامانه های رایگان ارسال پیام به شماره قربانی ارسال میکند و متن ان بگونه ای است که قربانی را متقاعد کند ان کد را برای انها ارسال کنید به عنوان مثال:

کاربر محترم تلگرام

با توجه به تغییرات جدید در برنامه تلگرام جهت تکمیل ثبت نام خود هر چه سریع تر کدی که از طرف ما برای شما ارسال شده است را به ایمیل زیر ارسال نمایید.

ایمیل:support.telegram@znd.co

Dear user Telegram

According to the new changes in the telegram to complete your registration as soon as you send us the code that is sent to the email below

Email: support.telegram@znd.co

حالا این جا قربانی با ارسال ان کد به ایمیل گفته شده اکانت خود را دو دستی تقدیم به هکر میکند.

از این روش ایمیل فیک در نرم افزار های دیگر هم به روش های مختلف استفاده میکنند و شما را فریب میدهند پس به خوبی مطئن شوید که چه کسی برای شما ایمیل فرستاده و چه میخواهد و…

هکر ها چگونه جیمیل و فیسبوک و… شمارا هک میکنند:

باز هم هکر ها اقدام به فریب قربانی میکنند و قربانی بدون این که بداند و ناخواسته نام کاربری و رمز عبور خود را به هکر تقدیم میکند.این بار برای فریب دادن قربانی از صفحات فیک و جعلی استفاده میکنند.

صفحه فیک یا جعلی چیست؟ صفحاتی است که درست شبیه به صفحه ورود سایت های مثل جیمیل یا فیسبوک و یا حتی بانک ها و درگاه های پرداخت و… درست شده اند و افراد بعد از ورود به ان فکر میکنند در صفحه ورود سایت اصلی هستند.

در اینجا روش کار انها به این صورت است که ابتدا صفحه فیک و جعلی مثلا فیسبوک را درست و کدنویسی میکنند و انرا بر روی سیستم مدیریت محتوای خود نصب میکنند.نکته قابل توجه اینجاست که دامنه و ادرس صفحه یا همان سایت خود را بگونه ای انتخاب میکندد که شما فکر میکنید وارد مثلا همان فیسبوک یا جیمیل شده اید.به عنوان مثال به دامنه خود ساب دامین وصل میکنند: facebook.facesu.ze  یا gmail.facesu.ze و موارد اینچنینی.

حالا از طریق یک ایمیل فیک به عنوان مثال support.faceb@znd.co متنی را برای قربانی ارسال میکنند و ان را متقاعد میکنند از لینک داده شده وارد صفحه فیک شبیه به ان سایت شوند و اطلاعات خود را وارد کنند به عنوان مثال متن:

کاربر محترم فیسبوک

لطفا هر چه زودتر از طریق لینک زیر وارد سایت فیسبوک شوید و با اطلاعات کاربری خود وارد اکانتتان شوید در غیر این صورت اکانت شما به حالت تعلق در می اید.

لینک ورود به سایت: http://facebook.facesu.ze

Dear user of Facebook

Please log on to Facebook as soon as possible via the link below and enter your account with your user data not otherwise have in your account belong to the state.

Log link: http: //facebook.facesu.ze

حالا قربانی با وارد شدن به لینک و وارد کردن اطلاعات خود نام کاربری و رمز عبور خود را دودستی به هکر تقدیم کرده است.

نکته مهم:بعضی از افراد حتی صفحه فیک بانک ها و درگاه های پرداخت را ساخته و اقدام به فریب شما میکنند و حساب شما را خالی میکنند پس به خوبی به ادرس ایمیل و سایت و… توجه کنید و درصورت مشاهده افراد کلاهبردار که از این شیوه استفاده میکنند سریعا قضیه را به پلیس فتا گزارش دهید تا از کلاهبرداری جلوگیری شود.

و در اخر قبل از ارسال اطلاعات اکانت و یا ورود به هر صفحه و موارد اینچنینی به خوبی از همه چیز مطمئن شوید که اکانتتان را دو دستی تقدیم هکر ها نکنید.

 :: موضوعات مرتبط: کامپيوتر و اينترنت , هک و امنيت اطلاعات ,
:: برچسب‌ها: اموزش هک تلگرام ، لاین ، واتساپ ، فیسبوک ، جیمیل , جیمیل , فیسبوک , واتساپ , لاین , آموزش هک تلگرام , هک , تلگرام ,مطالب مرتبط با اين پستمیتوانيد نظر خود را بنويسيد

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش