پرشيا بوک
شنبه 25 فروردین 1403
پيغام مدير :

با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامی، خوش آمدید. لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سايت، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياری کنيد.

به بزرگترين مرجع دانلود کتاب، سايت پرشيا بوک خوش آمديد...

بازديد : 460
نويسنده : Admin

توضيحات :

هرانچه راجب فصل 6 سریال”Game Of Thrones”نیاز است بدانید [بخش دوم]

  هرانچه راجب فصل 6 سریال”Game Of Thrones”نیاز است بدانید [بخش دوم]

 هرانچه راجب فصل 6 سریال”Game Of Thrones”نیاز است بدانید [بخش اول]

 

با سلام.در حالی که تنها دو روز تا شروع فصل ششم این سریال مانده،امروز بخش دوم از نوشته "هرانچه راجب فصل 6 سریال”Game Of Thrones”نیاز است بدانید" در خدمت شما هستیم.دربخش اول درباره داستان و برخی از شخصیت های مطرح داستان نکاتی را گفتیم و در این بخش قصد داریم طبق قول خود درباره Sansa،The Tyrells،Davos،Boltons،White Walkers و البته بازیگران جدید فصل ششم صحبت کنیم. پیش از هرچیزی برای افرادی که این اثر ارزشمند را مشاهده نکرده اند و یا قسمت هایی از ان را دیده اند نکته ای را متذکر شویم.

 

 

«این متن حاوی اسپویلر یا به عبارتی بیان بخش هایی از داستان فیلم میباشد،لذا درصورتی که لو رفتن داستان،جذابیت فیلم را برای شما کم میکند از خواندن این متن خود داری نمایید.»

 

 

 

برای خواندن مطلب به ادامه مطلب مراجعه کنید........... 


 Sansa (سانسا)

 هرانچه راجب فصل 6 سریال”Game Of Thrones”نیاز است بدانید [بخش دوم]

 

همانطور که دیدیم خوشبختانه سانسا استارک (سوفی ترنر) و تئون گریجوی (الفی آلن) توانستند از ترس و وحشت همیشگی خانه بولتون فرار کنند.ما او را در پوششی از خز میبینیم در حالی که با نگرانی و در عین حال به حالتی عصبی میگوید "به تنها چیزی که فکر میکنم ان چیزیست که از من گرفته شده است".و اگر صادق باشیم،او همه جور حق عصبانی شدن را دارد.در کتاب ها، از مادرش، کتلین استارک به عنوان زن سنگدلی یاد میشود که از عروسی مردگان خون الود باز میگردد؛کسی که هر کس که نسبت به استارک ها بدبین و بدگمانی میکرده در دم کشته و قطعه قطعه میشدده.برخی اینگونه گمانه زنی میکنند که قرار است سانسا نقش مادر خود را در ادامه به عهده گیرد.

 

 

The Tyrells (خستگی ناپذیران)

 هرانچه راجب فصل 6 سریال”Game Of Thrones”نیاز است بدانید [بخش دوم]

 

لوراس (فین جونز) برای همجنسگرایی در زندان است و مارجری (ناتالی دورمر) نیز درحال محاکمه توسط اسپارو.دورمر درباره نقش خود اینگونه میگوید که تقریبا اکثر اوقات او را در حال تلاش برای ابداع راه مبتکرانه ای برای خارج شدن از زندان است.از طرف دیگر جیمی در خارج از زندان به او کمک میکند.و درکنار این دو میتوانیم امیدوار باشیم دسیسه های زیبایی را باز هم از بانو Oleanna (دایانا ریگ) ببینیم.

 

 

 

Davos (داووس)

 هرانچه راجب فصل 6 سریال”Game Of Thrones”نیاز است بدانید [بخش دوم]

 

طبق انچه که درتریلر دیده میشود نبردی عظیم در حال رخ دادن است، و سر داووس سی ورث (لیام کانینگهام) دقیقا در وسط این جنگ به چشم میخورد.در یک طرف بولتون ها (که پرچم ها را با علامت تجاری خود پرکرده اند و میدان جنگ را نیز به نشان های خود رنگین)هستند و در طرف دیگر ارتش سرداووس،که تا حدودی توسط وحشی ها و ویرانگران پر شده است.این ارتش توسط Tormund Giantsbane (کریستوفر هیوجو) رهبری میشود.در این بین شاید ندایی به گوش شما هم برسد که میگوید برای اخرین بار یا اخرین شخص نیاز به Jon Snow است؛اما صبر کنید او مرده است…

 

 

The Boltons (بولتون ها)

 هرانچه راجب فصل 6 سریال”Game Of Thrones”نیاز است بدانید [بخش دوم]

 

اگر جنگ و دیگر نمایشنامه های قدرت بلند پروازانه را به کناری بگذاریم، روس و رمزی بولتون (مایکل مکاهالتون و ایوان رهیون) برای از دست دادن سانسا وتیون نیز رنج و عذاب فراوانی کشیده اند.مک هالتون راجب او اینگونه میگوید : "ما زنی را از دست دادیم که میتوانست وارث جدیدی و اتحاد را بین استارک ها و بولتون ها به ارمغان بیاورد."رهیون نیز درباره تیون اینگونه میگوید :"اهمیت تیون نیز از سانسا کم تر نیست."

 

 

 

The White Walkers (واکرهای سفید)

 هرانچه راجب فصل 6 سریال”Game Of Thrones”نیاز است بدانید [بخش دوم]

 

زمستان در راه است، پس بهتر است خودتان ببینید…

 

 

 

بازیگران جدید

 هرانچه راجب فصل 6 سریال”Game Of Thrones”نیاز است بدانید [بخش دوم]

 

یان مکشین طبق گفته های خودش : "به عنوان یک جنگ جوی سابق به ایفای نقش میپردازد که به صلح روی اورده و گروهی صلح امیز در زیردست او هستند….از فرقه ای که … که شخصی را که همگان فکر کرده اند مرده است به زندگی برگردانده اند." این نوشته و گفته ما را یاد یک کشیش دهه 40 یا 50 می اندازد،یا شاید سربازی خشن و کهنه کار که به تازگی ایمان اورده است.تمام این گفته ها ما را یاد ترکیبی از داستان های 4 کتاب درباره "Septon Meribald" و برادر بزرگترش می اندازد که برای مدتی توسط پاد و برین اجرا میشد.

 

برخی گفته های مکشین را ان چیزی میدانند که همه ما منتظر شنیدن ان هستیم.بله ان شخص مرده کسی نیست جز جان اسنو….!!! اما صبر کنید.اشتباه است.به شما قول میدهیم که هنوز هم تکلیف جان اسنو مشخص نیست و اگر قرار بود اینگونه داستان بازگشتش لو برود که دیگر جذابیتش را از دست میداد… مکشین بدون شک درباره "Sandor Clegane" صحبت میکند،کسی که به نام سگ شکاری شناخته میشود؛که در حقیقت ما هرگز مرگ او را در فیلم به چشم ندیدیم.

 

ریچارد ای گرانت، اسی دیویس و کوین الدن بازی یه عنوان اعضای یک گروه تئاتر سایر در فیلم دیده خواهند شد.داستان بازی ان ها با نام "دست خونین" نمایش درباره اتفاقات سرزمین های پادشاهی از ابتدای سریال تا به کنون میباشد که برای سرسی زیاد هم جالب نخواهد بود.

 

واما بشنوید از نفر بعد.ما سمول (جان برادلی) را به خوبی میشناسیم و درباره خانواده او نیز تا کنون چیزهایی شنیده ایم،اما در فصل ششم بعد ازمدت ها بالاخره خانه مد نظر را خواهیم دید.یکی از شخصیت هایی که در رمان بارها به او اشاره شده است و هرگز در فیلم او را به چشم ندیده ایم "Freddie Stroma" میباشد.او برادر سمول است.جیمز فاکنر نیز به عنوان یک پدر خشن نقش پدر سمول به نام راندیل تارلی را ایفا میکند.  سامانتا اسپیرو به عنوان همسر تارلی یا همان "Melessa" و ربکا بنسون خواهر سام میباشند.

 

مکس فون سیدو، نیز همانطور که پیش تر گفتیم به عنوان راون سه چشم (Three-Eyed-Raven) ایفای نقش میکند.ملانی لیبرد نیز نقش یک راهبه قرمزپوش که قبلا هرگز دیده نشده ازقبیله Asshai،را ایفا میکند.

 

 هرانچه راجب فصل 6 سریال”Game Of Thrones”نیاز است بدانید [بخش دوم]

 

جو نوفاهو، آندری کلود و چوکو مودو، به ترتیب، به عنوان "Khal Jhaqo" – "Khal Rhalko" – "و یک جنگ جوی دوتراکی" که با نام "Ahko" شناخته میشوند نیز از دیگر تازه واردان ما هستند.مارک تنکرسلی به عنوان ژنرال بولتون به ایفای نقش میپردازد و دیوید برادلی نیز که برای اخرین بار در پایان فصل سوم به چشم امد به عنوان "والدر فری" باز خواهد گشت.پیلو اسبک نیز نقش کاپیتان دزدان دریایی به نام  "Euron Greyjoy"و در حقیقت عموی تیان را به عهده دارد،یارا گریجوی نیز با نقشی بسیار پر رنگ تر بازگشته است.

 

ریکی چمپ نیز به عنوان فلین بازگشته است،یاقی از گروهی که به بهانه دین از مردم اخاذی میکند؛سعاد فارس نیز به عنوان یک کاهن عالی رتبه در فیلم حضور خواهد داشت. و این بود ان چه در فصل ششم خواهید دید. مطالب ذکر شده همه از مراجع معتبر بوده و کاملا قابل استناد میباشند.امیداوریم کاستی های نوشته را چشم پوشی کنید.

 

 

 :: موضوعات مرتبط: فیلم و سریال ,
:: برچسب‌ها: هرانچه راجب فصل 6 سریال”Game Of Thrones”نیاز است بدانید [بخش دوم] , فصل 6 سریال”Game Of Thrones , Game Of Thrones , فصل 6 Game Of Thrones ,مطالب مرتبط با اين پست
‎تحلیل و بررسی فیلم های هفته‌ی اخیر – لگوها جان ویک را شکست دادند
تحلیل و بررسی فیلم های هفته‌ی اخیر – پایان دلسرد رزیدنت اویل
لیست کامل نامزد های اسکار 2017
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – برتری وحشت اسپلیت بر اکشن سه ایکس
‎تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر - ریاضی دانان ناسا از جنگ ستارگان پیشی گرفتند
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر - روگ وان همچنان ستاره‌ی باکس آفیس در سال نو
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر - باکس آفیس پر ستاره کریسمس در دستان جنگ ستارگان
محبوب‌ترین فیلم‌های 2016 از نگاه IMDb اعلام شد
‎تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – تماشاچیان در تسخیر نیروی جنگ ستارگان
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – باکس آفیس همچنان در دستان موانا
‎تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – درخشش دوباره‌ی دیزنی با موانا
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – درخشش موجودات شگفت‌انگیز
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – نبض باکس آفیس در دست دکتر استرنج
معرفی 10 فیلم مورد انتظار که در این ماه اکران میشوند
دانلود تریلر فیلم (XXX: Return of Xander Cage (2017میتوانيد نظر خود را بنويسيد

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش