پرشيا بوک
پيغام مدير :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمديد به سايت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سايت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنيد.
به بزرگترين مرجع دانلود کتاب، سايت پرشيا بوک خوش آمديد...
بازديد : 1079
نويسنده : Admin

کال اف

 

نام بازی: Call Of Duty Advanced Warfare
سازنده نسل هشتم: Sledgehammer Games
سازنده نسل هفتم: High Moon Studios
سبک: First Person Shooter
ناشر: Activision
موتور: In-house engine
پلتفرم ها: PC, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3
زمان انتشار: November 4, 2014

آینده زمین را اکنون خواهید دید!

در سال ۲۰۵۴، یک گروه پیشرفته تروریستی موسوم به KVC، اقدام به انجام حملات تروریستی سازمان یافته به مراکز اتمی کشور های پیشرفته در سراسر جهان می کند. در این میان، کشوری که بیشترین درگیری را دارد، ایالات متحده می باشد.
بقیه کشور ها تمامی تسلیحات مدرن خود را از دست داده و توان مقابله با این گروه تروریستی را ندارند. در نتیجه، یک گروه برای مقابله با این دشمنان با نام PMCs ایجاد شده تا خطوط دفاعی را مجدد منسجم کرده و به مقابله با حملات این گروه بپردازد.
در این بین Jack Mitchell با بازی Troy Baker، فردی که دست چپ خود را در نبرد سئول از دست داده بود، به کمپانی اطلس، جایی که پیشرفته ترین سلاح های جنگی را در اختیار دارد می پیوندد و آماده مقابله با KVC می شود.

داستان این عنوان جالب توجه می باشد. چراکه پیروی زیادی از ریشه های خود نکرده و سبکی جدید در این سری را ارائه می کند. البته از ظاهر ماجرا پیداست که با داستان سرایی قوی روبرو نخواهیم بود و مانند اکثر نسخه های ندای وظیفه، از همان ابتدای کار داستان بازی لو خواهد رفت. اما باید تا انتشار رسمی بازی منتظر ماند و دید که سازنده بازی، چه تدبیری برای این مشکل خواهد داشت.

روایت داستان را می توان گفت بخش کوچکی از یک بازی می باشد. نوآوری در هر سبک کلید پیروزی هر بازی جدیدی می باشد. البته اکتیویژن همیشه خیالی راحت از فروش سری ندای وظیفه داشته و خواهد داشت. تنها نام این بازی کافی است تا فروش آن تضمین شده باشد. برای مردم اصلا اهمیتی ندارد که ندای وظیفه تا چه میزان نوآوری داشته است. همینکه نام آن را ببینند، آن را خواهند خرید.
اما این عنوان دارای نوآوری های بسیاری در سری خود می باشد. چراکه جنگ در آینده خواهد بود و دست سازندگان برای خیال پردازی بسیار باز است.

پیشرفت بشریت در یک نگاه

اگر بخواهیم در مورد نوآوری های این عنوان در سری خود صحبت کنیم، می توان گفت سازندگان سنگ تمام گذاشته اند. از بمب های دستی رهگیر گرفته تا بافت های مصنوعی و لباس های ویژه. همه دارای طراحی زیبا و منحصر به فرد هستند. سربازان در پشت خود اگزوز های پرش یا همان Jump Pack ها را خواهند داشت تا بتوانند از پرش های بلند استفاده کنند.ویژگی Clock Ability نیز برای نامرئی شدن در بازی وجود خواهد داشت.

 به ادامه مطلب مراجعه کنيد......

ایده جالبی که سازندگان در بخش نارنجک ها ایجاد کرده اند این است که یک نوع نارنجک رهگیر در بازی وجود دارد که پس از پرتاب، به سوی دشمن رفته و منفجر خواهد شد. نارنجک دیگری که جلب توجه می کرد، این بود که پس از انفجار، نوری قرمز رنگ محیط را فرا گرفته و تمامی دشمنان حتی آنهایی که سنگر گرفته بودند را نیز، نمایان می کرد.

طراحی زیبای دیگری که در بازی به چشم می خورد، وسایل نقلیه می باشند. اکثر وسایل همانند همین هایی است که اکنون وجود دارد اما برخی دیگر مانند موتور های زره ای، بسیار طراحی زیبا و خلاقانه ای را در خود دارد.

اما اگر از نوآوری های این عنوان بگذریم، گرافیک بازی واقعا پیشرفت کرده است. اکنون می توان ورود ندای وظیفه را به نسل هشتم، تبریک گفت. گویا بالاخره اکتیویژن دست در جیب خود کرده و برای بهبود موتور بازی، پول خرج کرده است!

می توان گفت این عنوان از هر نظر جدید می باشد. تخریب پذیری بازی به قدری بالاست که واقعا نمی توان درک کرد چگونه کنسول ها چنین تصاویری را به نمایش می گذارند. در تریلر های به نمایش در آمده بارها تخریب پذیری های مختلفی را مشاهده کرده ایم اما در مورد تخریب پل بزرگ شهر، نمی توان چیزی درخور تلاش سازندگان گفت و فقط می توان آن را تحسین کرد.
البته تخریب پذیری به گونه ای نمی باشد که شما بتوانید هر چیزی را در بازی خراب کنید! ولی وسعت آن بسیار زیاد می باشد.

در بازی از Particle System ها به خوبی استفاده شده است. اگر یک مثال کوچک بخواهیم بزنیم، لباس شخصیت بازی می باشد که در آن به خوبی جزئیات و تکه های نور قابل مشاهده می باشد. گرد و غبار در هوای شهر و محو شدن اجسام در بین گرد و غبار به خوبی کار شده و سطح کیفی بازی را کاهش نداده و افت فریمی مشاهده نشده است. البته شاید گفت این مربوط به نسخه PC می باشد ولی حتی اگر با کیفیت پایین تر اما در همین سطح در کنسول ها پیاده سازی شود، می توان فقط این عنوان را تحسین کرد.

نکته جالبی که در همه تریلر ها قابل مشاهده بوده این است که همه چیز در بازی پیشرفت کرده اما سلاح های بازی همین هایی هستند که اکنون استفاده می شوند! یعنی پس از گذشت ۴۰ سال هنوز هم نمی توان از سلاح های دیگه ای استفاده کرد؟ همانند سلاح های عجیب Destiny؟! شاید بتوان گفت جای کلاشینکف بسیار در این عنوان خالی است!

تبلیغات این عنوان بسیار زیاد و جالب توجه می باشد. شاید بتوان گفت این عنوان فروشی بیش از ۳ میلیارد دلار را تجربه خواهد کرد. طرفداران ندای وظیفه، وظیفه خود می دانند از هر سری این بازی ۱۰ نسخه تهیه کنند. چراکه آنها از سازندگان عنوان محبوب خود همیشه حمایت کرده و می کنند. این را می توان در فروش Ghosts به راحتی مشاهده کرد. عنوانی ضعیف که هنوز هم هر هفته در چارت فروش بریتانیا قرار دارد. دلیل آن مشخص نیست اما گویا باید گفت هر بریتانیایی، ۱۰ ندای وظیفه!
یک ایده جذابی که در گیمز کام بسیار مجذوب کننده بود، باندل نسخه Xbox One این بازی بود، می توان گفت زیبا ترین باندل چند سال اخیر دنیای بازی های کامپیوتری می باشد. طراحی زیبای کنسول و کنترلر واقعا هر بازیکنی را مجذوب خود می کند. خود من به شخصه پس از دیدن این باندل، از خرید نسخه معمولی Xbox One پشیمان شدم!

وظیفه ساخت نسخه های نسل هشتمی بازی بر عهده Sledgehammer Games می باشد، نسخه نسل هفتمی نیز بر عهده High Moon Studios و بخش مولتی پلیر بر عهده Raven Software. با دیدن چنین چیزی نمی دانم چرا مدام جمله: دست در دست هم دهیم به مهر، میهن خویش کنیم آباد. در ذهن من زمزمه می شود. سه سازنده، یک عنوان، یک ناشر، میلیارد ها دلار. معادله جالبی است.
تمامی تریلر هایی که ما دیدیم، از نسخه نسل هشتمی بوده و هنوز از کیفیت نسل هفتم آگاهی نداریم، اما بعید به نظر می رسد از نظر کیفی، فرق چندانی با Ghosts داشته باشد.

مرگ، پایان همه چیز نیست

 

نوآوری، افزایش کیفیت و گیم پلی روان این عنوان، می تواند آن را بسیار موفق کند. شاید پس از انتشار این عنوان رقابت برای رقیب، Battlefield بسیار سخت شود. اما مهم تجربه زیبا از هر دو بازی می باشد.باید تا انتشار این عنوان صبر کرد و پس از انتشار می توان دید که تا چه میزان از سطح توقعات بازیکنان و منتظران این عنوان، برآورده شده است.امیدوارم تجربه تلخ نسخه های پیشین این سری مجدد تکرار نشود و باز هم خاطرات گذشته برای بازیکنان زنده شود.

منبع:www.asiadownload.com


:: موضوعات مرتبط: نقد و بررسی , بازی ,
:: برچسب‌ها: بررسی بازی کال آف دیوتی ۱۱ – Call Of Duty Advanced Warfare , بازی ,مطالب مرتبط با اين پست
‎تحلیل و بررسی فیلم های هفته‌ی اخیر – لگوها جان ویک را شکست دادند
تحلیل و بررسی فیلم های هفته‌ی اخیر – پایان دلسرد رزیدنت اویل
لیست کامل نامزد های اسکار 2017
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – برتری وحشت اسپلیت بر اکشن سه ایکس
‎تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر - ریاضی دانان ناسا از جنگ ستارگان پیشی گرفتند
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر - روگ وان همچنان ستاره‌ی باکس آفیس در سال نو
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر - باکس آفیس پر ستاره کریسمس در دستان جنگ ستارگان
محبوب‌ترین فیلم‌های 2016 از نگاه IMDb اعلام شد
‎تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – تماشاچیان در تسخیر نیروی جنگ ستارگان
دانلود مجله الکترونیکی گیمفا شماره چهاردهم
دانلود مجله الکترونیکی گیمفا شماره سیزدهم
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – باکس آفیس همچنان در دستان موانا
‎تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – درخشش دوباره‌ی دیزنی با موانا
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – درخشش موجودات شگفت‌انگیز
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – نبض باکس آفیس در دست دکتر استرنج
معرفی 10 فیلم مورد انتظار که در این ماه اکران میشوند
دانلود تریلر فیلم (XXX: Return of Xander Cage (2017
مقایسه فیفا 17 و پی اس 2017؛ پادشاه فوتبال مجازی کیست؟!
دانلود تریلر جدید سریال Teen Wolf
نقد و بررسی بازی PES 2017 + دانلود کرک معتبر بازی
‎تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – باکس آفیس تحت تاثیر هالووین
‎تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – بن افلاک باز هم در صدر
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – صدر نشینی دختری در قطار
جزئیات کامل سریال های محبوب پاییزی امسال
10 فیلمی که این ماه اکران می شوند
عنوان فیلم بعدی ولوورین “Logan” خواهد بود
معرفی 15 فیلمی که برای این فصل اُسکار باید دید
‎تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – تیم برتون باز می گردد
هشت نکته‌ای که باید درباره‌ی جایگزین جدید سریال تاج و تخت بدانید
تحلیل و بررسی فیلم های برتر هفته‌ی اخیر – ستاره‌ی دنزل واشنگتن همچنان می درخشدمي توانيد ديدگاه خود را بنويسيد

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]