پرشيا بوک
شنبه 26 خرداد 1403
پيغام مدير :

با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامی، خوش آمدید. لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سايت، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياری کنيد.

به بزرگترين مرجع دانلود کتاب، سايت پرشيا بوک خوش آمديد...

بازديد : 517
نويسنده : Admin

توضيحات :

10 نکته کاربردی برای مبتدیان کلش رویال

در جدیدترین قسمت از مطالب آموزشی کلش رویال قصد داریم به سراغ افراد مبتدی در بازی یا افرادی که قصد شروع این بازی هیجان‌انگیز را دارند رفته و با 10 نکته مهم و کاربردی این عزیزان را جهت شروعی طوفانی یاری کنیم. شایان به ذکر است نکات ذکرشده در این قسمت می‌تواند برای افراد حرفه‌ای و نیمه‌حرفه‌ای نیز جالب‌توجه باشد. با ما همراه باشید.

 

 

 

برای خواندن خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید............10 نکته کاربردی برای مبتدیان کلش رویال:

1. کارت‌های خود را بیهوده استفاده نکنید

 

مدیریت اکسیر بخش مهمی از کلش رویال را تشکیل می‌دهد. اگر شما اکسیر نداشته باشید، نمی‌توانید کارت‌های جدید را در صفحه ظاهر کنید. بنابراین مراقب میزان اکسیر خود بوده و برای استفاده از کارت‌های خود زمانمندی داشته باشید. در ابتدا صبر کنید تا خط شما پر شود و به بنید که رقیبتان قصد انجام چه‌کاری را دارد. سپس دست‌به‌کار شده و اقدامات متقابل لازم را انجام دهید. هیچ‌چیز بدتر از آن نیست که اکسیرتان تمام شود و بدون اینکه کاری از دستتان بربیاید به ارتشی از اسکلت‌های رقیب خیره شوید.

2. میز بازی (Deck) خود را ترکیب کنید

 

داشتن تمامی کارت‌های قدرتمند در میز بازی شما ممکن است جذاب به نظر رسد اما هنگامی‌که برای قرار دادن هر کارت مجبور شوید به مدت 20 ثانیه صبر کنید، این جذابیت از بین خواهد رفت. همیشه تعدادی کارت که به اکسیر کم برای قرار دادن نیاز دارند در میز بازی خود داشته باشید تا همیشه روشی برای جلوگیری از حملات پرنس، به تأخیر انداختن ارتشی از اسکلت‌ها یا پشتیبانی از یک حمله موفقیت‌آمیز به tower را داشته باشید.

3. نیروهای خود را ترکیب کنید‏

 

هیچ‌یک از نیروها در این بازی به‌تنهایی بهترین نیستند، اما تعداد فراوانی ترکیب جذاب و کارآمد را می‌توان با نیروهای موجود به وجود آورده و آسیب‌های فراوانی را به دشمنان وارد کرد. بنابراین پی بردن به ترکیب صحیح کارت‌ها یکی از نکات کلیدی برای رسیدن به پیروزی در کلش رویال است. سعی کنید نیروهای خود را به‌صورت آزمایشی همزمان به زمین‌بازی ارسال کنید یا با ترکیب‌های مشخص این کار را انجام دهید، به این صورت می‌توانید نیروهای هماهنگ با یکدیگر را به‌راحتی شناسایی کرده و زمین‌بازی خود را با این نیروها ترکیب کنید. برای این کار استراتژی‌های فراوانی وجود دارد و با توجه به پیشرفت بازی، به تعداد این استراتژی‌ها افزوده نیز خواهد شد.

4. نیروهای خود را در نزدیکی قسمت‌های پشتی زمین‌بازی ارسال کنید

 

همیشه نیازی نیست نیروهای خود را در قسمت‌های جلویی زمین مبارزه ارسال کنید. گاهی اوقات بهتر است نیروهای خود را در بخش‌های پشتی زمین ارسال کنید تا زمان کافی جهت ترکیب آن را داشته باشید. همچنین در اوایل بازی هنگامی‌که منتظر هستید تا رقیبتان یکی از کارت‌های خود را بازی کند، می‌توانید با ارسال چندین کارت ارزان در پشت زمین، وقت کافی برای ارسال کارت‌های اصلی را برای خود به ارمغان آورید.

5. کمتر از رقیبتان اکسیر مصرف کنید

 

درست است که این موضوع بسیار واضح به نظر می‌رسد، اما گاهی اوقات لازم است در رابطه با هر کارتی که قصد ارسال آن را دارید، کمی فکر کنید. هنگامی‌که رقیب شما یک کارت را بازی می‌کند، شما می‌توانید با یک کارت ارزان‌تر بخشی از حمله وی را دفع کنید و بگذارید باقی‌مانده نیروهای رقیب توسط برج (tower) های شما نابود شوند. حتی گاهی اوقات بهتر است هیچ اکسیری جهت ارسال نیروهای دفاعی ارسال نکنید و در ازای آسیب کمی که برج‌های شما دریافت می‌کنند، می‌توانید نیروهای بسیار بهتری را برای یک حمله مخرب به رقیب در دور بعدی آماده کنید.

6. دفاع مناسب یک حمله خوب است

 

انفعالی بودن در کالش رویال یک نکته بسیار مثبت است. اگر رقیب شما یک کارت شاهزاده به سمتتان پرتاب کرد، هنگامی‌که به پایگاهتان نزدیک شد با یک ارتش از اسکلت‌ها به استقبال وی بروید. اگر یک Goblin Barrel به سمت شما پرتاب کرد، قبل از فرود آمدن کارت، تعدادی پیکان (Arrows) مستقر کنید و جلوی آسیب فروان آن‌ها متوقف کنید. اگر گروهی از بربرها می‌آیند، با چندین Minion ارزان‌قیمت به آن‌ها پاسخ دهید. اگر شما همواره از خود در برآر رقیبتان با اکسیری کمتر نسبت به وی دفاع کنید، هنگامی‌که فرصت مناسب برای حمله به وجود آید، می‌توانید با قدرتی چندین برابر حمله کنید و به‌راحتی رقیبتان را شکست دهید.

7. حمله مناسب یک دفاع خوب است

 

گاهی اوقات نیز خوب است شخصی باشید که همه بازیکنان کلش رویال بایستی نسبت به حملات مخرب شما واکنش نشان دهند. بنابراین حملات خود را هوشمندانه اتخاذ کنید، طوری که رقیب شما فرصت حمله به شمارا پیدا نکند. از یک اسکلت بمب‌انداز پشت سر یک شوالیه (Knight) استفاده کنید و به بنید که وی چگونه راه را برای شما بازخواهد کرد. یا از یک جاینت به‌عنوان سپری برای گوبلین های نیزه‌دار یا کمان داران استفاده کنید تا بارانی از درد را برای نیروهای رقیب ایجاد کنند. همه می‌دانند که شما برای متوقف کردن یک پرنس از ارتش اسکلت‌ها استفاده خواهید کرد. اما اگر شما از کارت‌های خود به‌درستی استفاده کرده و چندین پیکان آماده جهت ارسال داشته باشید، می‌توانید به‌محض ارسال شدن ارتش اسکلت‌های آن‌ها را نابود کرده و پرنس خود را جهت نابودی راحت و مقتدرانه برج (tower) های رقیب ارسال کنید.

8. همیشه TV Royale را تماشا کنید

 

می‌خواهید به بنید بهترین بازیکنان کلش رویال چه کار می‌کنند، چه کارت‌هایی را استفاده می‌کنند و چگونه آن‌ها را ترکیب می‌کنند؟ تکرار مجددهای TV Royale را تماشا کنید تا تکنیک‌های جدیدی را از بازی که به‌صورت مداوم تحول پیدا می‌کنند، یاد بگیرید.

9. چیزهایی را که استفاده نمی‌کنید ارتقا ندهید

 

شما بایستی تا حد امکان طلای خود را ذخیره کنید و آن را برای کارت‌هایی که استفاده نمی‌کنید، اتلاف نکنید. هر 24 ساعت کارت‌های جدید جهت خرید با طلا در دسترس قرار می‌گیرند و شما نمی‌دانید که کارتی را که همیشه به دنبال آن می‌گشتید (مثلاً Xbow) جهت خریداری به 2000 طلا نیاز داشته و شما خوشحال هستید که این مقدار پول را اتلاف نکرده‌اید. همچنین شما می‌توانید با اهدای کارت‌هایی که کمتر استفاده می‌کنید به دیگران، امتیاز تجربه و طلا دریافت کنید.

10. به یک کلن بپیوندید!

 

جدا از اینکه بودن در یک کلن جذابیت بازی را دوچندان می‌کند، شما می‌توانید با پیوستن به کلن هدیه دریافت کرده و کارت‌هایی را دریافت کنید که می‌توانند به‌راحتی سطح شما را افزایش داده و قدرت میز بازی شما را افزایش دهند. همچنین به‌احتمال فراوان مانند چیزی که در بازی Clash of Clans شاهد بودیم به‌زودی جنگ کلن‌ها (clan wars) نیز به بازی افزوده‌شده و جوایز و آیتم‌های بسیار خوبی در انتظار شرکت‌کنندگان خواهد بود.

به‌پایان 10 نکته کاربردی برای مبتدیان کلش رویال رسیدیم. هیچ‌گاه ناامید نشود، حتی اگر به‌صورت مداوم در حال شکست خود هستید. از اشتباهات خود درس بگیرید و فکر کنید که چگونه می‌توانید استراتژی‌های مناسبی را جهت دفاع در برابر حملات مختلف پیاده‌سازی کنید. اگر نمی‌توانید در اوایل بازی ارتشی از اسکلت‌ها یا اژدها دریافت کنید ناراحت نشوید، همیشه راه‌هایی برای دفاع کردن وجود دارد.


:: موضوعات مرتبط: موبایل ,
:: برچسب‌ها: 10 نکته کاربردی برای مبتدیان کلش رویال , کلش رویال , نکته کاربردی برای مبتدیان کلش رویال , مبتدیان کلش رویال , کلش , رویال , بازی کلش رویال ,مطالب مرتبط با اين پستمیتوانيد نظر خود را بنويسيد

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش