پرشيا بوک
پنجشنبه 03 اسفند 1402
پيغام مدير :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامی ، خوش آمديد به سايت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سايت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياری کنيد.

به بزرگترين مرجع دانلود کتاب، سايت پرشيا بوک خوش آمديد...

بازديد : 643
نويسنده : Admin

توضيحات

 

 

یک پیش بینی دیوانه کننده : در آینده اطلاعاتی نظیر زبان دیگر کشور تنها با خوردن یک قرص در مغز انسان کپی می شود 

 

آینده اطلاعاتی نظیر زبان دیگر کشور تنها با خوردن یک قرص در مغز انسان کپی می شود !

 

علارغم تلاش های فراوان برای آسان کردن یادگیری زبان، هیچوقت این امر به سادگی پیش نرفته است. در سال های اخیر صدها برنامه، متد و تئوری با هدف آسان تر کردن یادگیری زبان و دستیابی به این مهارت برنامه ریزی شده است، اما تعداد کمی از آنها به این موفقیت رسیده اند.

 

 

برای خواندن پیش بینی  به ادامه مطلب مراجعه کنيد ......

Nicholas Negroponte، بنیانگذار لابراتوار رسانه ای MIT مطمئن است که آینده را عوض خواهد کرد، البته پیش بینی او در خصوص یادگیری یک زبان جدید منحصر به فرد است.

Nicholas Negroponte،

 

 

سخنرانی های Negroponte در ۳۰ سال اخیر پیش بینی های صحیح این شخص را به وضوح نشان داده است که البته این شخص در آخرین پیش بینی خود این چنین بیان کرد: یادگیری زبان ( و دیگر چیزها ) فقط با خوردن یک قرص امکان پذیر خواهد شد.

او پس از پیش بینی های صحیح متعدد در سال های اخیر و چگونگی زیر سلطه رفتن جامعه توسط آن تکنولوژی گفت:” پیش بیتی من این است که شما با خوردن یک قرص زبان انگلیسی یاد خواهید گرفت. شما با خوردن یک قرص دیگر آثار شکسپیر را بطور کامل یاد خواهید گرفت”.

اما چگونه یک قرص داده ها را تحویل ما خواهد داد؟ این اتفاق بوسیله گردش خون عملی خواهد شد. پس از ورود قرص به خون شما، راه خود را برای رسیدن به مغز پیش خواهد گرفت و اطلاعات را در مکان های صحیح پخش خواهد کرد و اطلاعات را برای کاربران ارائه خواهد کرد. آیا به نظر شما این پیش بینی بسیار دیوانه کننده و نادرست است؟ او گفته که این اتفاق تا ۳۰ سال آینده رخ خواهد داد.

 

منبع : slashgear


:: موضوعات مرتبط: پزشکی ,
:: برچسب‌ها: یک پیش بینی دیوانه کننده , یادگیری , LEARN A LANGUAGE , قرص , زبان ,مطالب مرتبط با اين پستمي توانيد ديدگاه خود را بنويسيد

عماد در تاريخ : 1394/01/05 - - گفته است :
از این علم هیچی بعید نیست ولی با این کار فکر کنم همه دنیا بدون زحمت دانشمندانی مثل انیشتین خواهند شد

نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
کد امنیتی :
کد امنیتی
رفرش